• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Загальна характеристика відбору футболістів до ДЮФШ "Європа"

Загальна характеристика відбору футболістів

в дитячо-юнацьку футбольну школу «ЄВРОПА»

Відбір дітей для занять футболом має за мету:

1. Пошук спортсменів з природними здібностями до футболу.

2. Відбір здібних до високих спортивних досягнень у футболі дітей тісно пов'язаний з багаторічним тренуванням –від новачка до гравця високого класу. Стосовно до цього передбачені етапи відбору.

3. На кожному етапі відбору виявляють не лише доцільність подальшої підготовки футболіста, але й готують докладну оцінку задатків, здібностей ,

сильних та слабих сторін підготовленості, рівня розвитку рухових якостей, психічних особливостей,здійснює аналіз попереднього етапу підготовки. Відбір є практично безперервним процесом підготовки футболіста.

4. Мета первинного відбору –допомогти учням вірно обрати вид спорту.

Критерієм відбору на цьому етапі є:

1. Мотивація до занять футболом.

2. Вік початку занять футболом (6-12років),морфологічні ознаки(ріст,маса тіла).

3. Стан здоров’я .

4. Відповідність паспортного віку.

5. Рівень рухових якостей.

Перший етап відбору та комплектування груп пов'язаний з найближчим прогнозом,бо визначає тих учнів, які успішно оволоділи програмою базового тренування.

При відборі звертається увага на зовнішній вигляд учня,його статуру. Перевага надається учням з пропорційною статурою,більш високого росту і середньою масою тіла. Якщо учень відзначається великим прагненням до занять футболом, рекомендується його зарахувати до ДЮФШ навіть з невисокими показниками у контрольних вправах.

Після зарахування до ДЮФШ учень проходить медичний огляд. Протягом навчального року передбачається складання контрольних нормативів із загальної та спеціалізованої підготовки (2 рази на рік).

Адміністрація ДЮФШ «Європа»

Кiлькiсть переглядiв: 794

Коментарi